emo Natural Power

Co to za nowe "dopalacze", które wiszą na Waszej stronie?

Czy przeszły już "badania kliniczne" (także na kobietach w ciąży) i można je bezpiecznie stosować? :)

Chętnie spróbowałbym czegoś nowego... Możecie coś polecić?

Jestem zainteresowany przede wszystkim izotinikiem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Natural Power

Jestem w fazie testów izotonika właśnie, mam smak mango. Po 3 spożyciach pierwsze spostrzeżenia, smak nie jest drażniąco cierpki jak w inkosport, smukła puszka i praktyczne zamknięcie. Co do działania, to na długich wybieganiach mi się najlepiej sprawdzają więc za 3-4 tyg będzie jasna sytuacja.
Zapraszam na...

Natural Power

Co to za nowe "dopalacze", które wiszą na Waszej stronie?

Same dobre rzeczy! :wink:

A tak naprawdę, to dostaliśmy do testowania izotoniki Isofit firmy Natural Power. Ponieważ sam już zacząłem używać je wcześniej, to opisałem je już w innym wątku biegajznami.pl/forum/viewtopic.php?t=29930 . Szczerze zresztą, bo naprawdę jestem z nich zadowolony.
Teraz rozpoczęliśmy testy na szerszą skalę, to może wypowie się więcej osób.

Natural Power

Powiem szczerze, że po pierwszych testach byłem niezadowolony ze smaku mango, ale po kilku próbach przekonałem się. Izotonik smakuje dokładnie tak jak owoc, co w przypadku mango nie pasowało mi za bardzo, ale jak napisałem teraz jestem zadowolony, chociaż nie mogę doczekać się kiedy spróbuję grejfruta.

No i oprócz tego jest bardzo wydajny, znacznie bardziej niż izostar. Od tygodnia po treningach piję tylko NP i puszka cały czas jest pełna.

Natural Power

Miałem resztkę cytrynowego, który zmieszałem z mango. Cytrynowo-mangowy jest naprawdę smaczny. Muszę chować, żeby mi żona nie wypijała. :wink:

Natural Power

No i oprócz tego jest bardzo wydajny, znacznie bardziej niż izostar. Od tygodnia po treningach piję tylko NP i puszka cały czas jest pełna.

A dużo trenujesz?
sport ssie

Laski...

Natural Power

Ja próbowałam izotoniku Natural Power (o smaku ananasa i grejfruta) już latem w czasie upałów i przyznaję, że łagodny smak napoju początkowo wydawał mi się zbyt mało esencjonalny, ale to pewnie dlatego, że przyzwyczajona byłam do intensywnych smaków innych stosowanych dotychczas izotoników. Z czasem jednak te owocowe nuty w izo Natural Power i niezbyt słodki smak napoju stały się moim ulubionym, właśnie poprzez ich łagodność.
nie mogę doczekać się kiedy spróbuję grejfruta.
Warto poczekać, fajny smak, ja taki lubię.

Teraz będę testować proszek do przygotowywania izotoniku o intrygującym smaku Himbeer :) Opowiem Wam wrażenia.
Na razie tylko sprawdziłam skład: węglowodany (dekstroza, maltodekstryna), 10 witamin, 6 minerałów, aromat naturalny.
Pozdrawiam Renata
...

Natural Power

Fil, jesteśmy symultaniczni - u mnie wczoraj był zielony.
Na pewno Naturall, gorzej z Power - dziś nie dałam rady wstać na bieganie ...
KS ENTRE.PL Team...

Natural Power

Fil podzielisz się ze mną swoim izotonikiem, no chyba że to rozważania nad sensem życia? Dam Ci spróbować jedną porcję mojego Himbeer'owego (też ma w nazwie to coś).
Pozdrawiam Renata
...

Natural Power

Fotografia pochodzi z odległej przeszłości. Wczoraj regenerowałem się herbatą i miodowym, ostatnim piwem w lodówce. Nie mam ochoty na uzupełnianie tego zapasu.

Batoniki Oat Snack są niezłe.
sport ssie

Laski...

Stronę wygenerowano w 0.333 sekundy.

do góry