emo Przygotowania do CM2017

Upływa szybko życie, jak potok płynie czas. Już rok minęło i nikt nie piszę nic o Crakowia Maratonie. Moim wielkim marzeniem jest ukończenie go. W 2010 roku usiłowałem, trenowałem i nic z tego nie wyszło- bo wielka chmura nad Europą uniemożliwiła mi dotarcie na czas do Krakowa. Myślę, że w 2017 roku będzie lepiej. Od dzisiaj zacząłem przygotowania. Na razie zaczynam od codziennego truchtania,  co drugi po ok 50 minut i co drugi dzień po ok 35 min, drugi raz dziennie zamierzam wykonywać po ok 15 minut gimnastyki- takich sobie ćwiczeń wszystkich mięśni i lekkich naciągań. Jestem 62 letnim zdrowym młodzieńcem, więc muszę zaczynać powoli. W czasie truchtania narazie nie zamierzam przekraczać znacznie ok 120 skurczów serduszka na minutę. Tak zamierzam postępować przez najbliższy miesiąc. Jestem fizycznym robolem pracującym po ok 8 godzin dziennie , spędzającym ok 3 godziny dziennie na dojazd do pracy i conajmniej 6 godzin na sen.Fajnie byłoby poczytać  przygody innych w przygotowywaniu się do Cracovia Maraton. Jeżeli jest na tym forum ktoś kto tak jak ja zamierza wziąć udział w tym maratonie, proszę podzielcie się swoimi doswiadczeniami.
...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stronę wygenerowano w 0.242 sekundy.

do góry