emo bieganie na Ursynowie

bieganie na Ursynowie

Olena,

Bylem tam wczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony. Biega sie super, zupelnie bez porownania chociazby do asfaltu. Idealne miejsce do cwiczenia interwalow.
szkoda ze poza meczami nie ma chociazby prowizorycznego oswietlenia, ale nawet bez tego da sie biegac.
pozdr

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

bieganie na Ursynowie

Proponuję Ci ,abyś wybierając miejsce biegania unikała miejsc w których
powietrze jest zanieczyszczone spalinami silników.Przeczytałem w prasie
medycznej,że bieganie w zanieczyszczonym spalinami powietrzu zwieksza częstość występowania nagłych zdarzeń sercowo naczyniowych(zaburzenia
rytmu serca,zawał serca ,ostry zespół wieńcowy)Dotyczy to zwłaszcza osób
mających wcześniej kłopoty z sercem,alei osób zdrowych.Jeżeli można wybrać to zdecydowanie bieganie po lesie

bieganie na Ursynowie

Witam wszystkich runnerów. Biegam na Imielinie..ale obecnie mam problem..może podczas Waszych biegów zaczepiała Was młoda, czarna, bardzo ufna suczka w niebieskiej obroży. Zaginęła mi kilka dni temu właśnie na Imielinie. Reaguje na imię Bianka. Ostatnio była widziana w okolicy potoku słuzewieckiego. Jeśli ktoś wie coś na jej temat bardzo proszę o pomoc: 0 601319911
obecnie zajmuję...

bieganie na Ursynowie

FireFly,
z tego co wiem bieżnia na Koncertowej jest wymiarowa.
... ma 333.(33?) metry długości .... ale 400 m jest oznaczone

biegamy na tej samej bieżni tylko ja wcześnie rano, dzisiaj około 7AM biegaczy sztuk 1 czyli ja, wcześniej 45 min biegu w dolince służewieckiej. Robię tam zwykle przebieżki albo OWB1 gdy w dolince jest duże błoto.

witaj
pzdr Kryzuu
...

bieganie na Ursynowie

Witam wszystkich runnerów. Biegam na Imielinie..ale obecnie mam problem..może podczas Waszych biegów zaczepiała Was młoda, czarna, bardzo ufna suczka w niebieskiej obroży. Zaginęła mi kilka dni temu właśnie na Imielinie. Reaguje na imię Bianka. Ostatnio była widziana w okolicy potoku słuzewieckiego. Jeśli ktoś wie coś na jej temat bardzo proszę o pomoc: 0 601319911

poza tym jak wygląda? duża, mała, chuda, gruba? wiem co czujesz, trzy lata temu mieliśmy to samo. Nasza znalazła się po tygodniu....
...

bieganie na Ursynowie

Jest mała, raczej chuda, krótkowłosa, czarna..niebeska obroża, długi ogon, biały krawat, podpalane łapki i odrobine łepek... dzisiaj kilka osób mówiło, że widziało ją wczoraj pomiędzy blokami w Dolince Służewieckiej..byłam tam, powiesiłam kilka ogłoszeń, wołałam, gwizdałam..ale bez skutku:(
...jeszcze jutro spróbuje jej gdzieś poszukać...
obecnie zajmuję...

bieganie na Ursynowie

W sierpniu dla biegaczy jest organizowany specjalny maraton :) Z tego co się orientuję, w tym roku konkurencje mają zostać rozszerzone, więc każdy może znaleźć tam coś dla siebie ;) Znajoma mówiła nawet, że nasz burmistrz, Robert Kempa, ma w planach przybyć na to wydarzenie :) Kolejna idealna wielka impreza dla biegaczy!

Stronę wygenerowano w 0.260 sekundy.

do góry