emo co myślicie o sprandi?

Ostatnio widziałem w jakimś sklepie w przystepnej cenie, wyprodukowane w Tajlandii buty firmy sprandii. Czy buty tej firmy w przedziale cenowym 100-150 zł mają wiekszą wartość od moich "adidasów" kupionych w biedronce za 25 zł + vat? :?:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

co myślicie o sprandi?

jak zaczynałem biegac miałem buty sprandi w których wczesniej chodziłem i sa to naprawde dobre buty. wiadomo nie maja takich własciwosci jak ADIDAS czy MIZUNO ale napewno sa o 10000000% lepsze od adidasów z ... Biedronki. jesli poprostu nie masz kasy albo szkoda Ci na buty za 250 zł to polecam sprandi. jak pujdziesz do sklepu to spytaj sie sprzedawcy które modele sa do biegania/ przymierz i jak beda wygodne kup.

POZDRAWIAM 8)

co myślicie o sprandi?

Z całym szacunkiem dla Sprandii wolałabym bym kupić za taką samą kase starszy całkowicie firmowy model

co myślicie o sprandi?

widziałem już kilka par sprandi, które od zwykłego chodzenia rozwalały się jakby były klejone klejem biurowym, a więc raczej odpuściłbym. Za stary model adidasa niewiele więcej zapłacisz. Jeśli dodasz 50 zł to za 200 będziesz miał Mizuno. Decyzja należy do Ciebie.

co myślicie o sprandi?

Można zajżeć na stronę

www.sprandi.pl

Zastanawiam sie jednak bardziej nad ubraniami do biegania - jest ich trochę i ceny pewnie tez niższe.
Pedro
9 Kompania...

co myślicie o sprandi?

widziałem już kilka par sprandi, które od zwykłego chodzenia rozwalały się jakby były klejone klejem biurowym, a więc raczej odpuściłbym.

A i pewnie z amortyzacją też było kiepsko.

Ja od 2-3 lat kupuję buty z kilkumiesięcznym wyprzezeniem, zawsze z promocji. Za dobrą cenę można kupić naprawde dobre buty. Ostatnio zakupiłem jeden z modeli Pumy, za 115zł. Pochodziłem w nich trochę i jestem zadowolony. Teraz czekają na swoją kolej w pudełku :D .
Nie kupuję w Media...

co myślicie o sprandi?

ja próbowałem poszukać - cholernie ciężko dostać ( np.lekkie buty do startów). w katalogu są - w sklepie nie ma.
Półmaraton...

co myślicie o sprandi?

Slyszalem rozne opinie o Sprandi - przewaznie niezbyt dobre.
Moje zdanie jest generalnie takie, ze na butach do biegania zdecydowanie nie powinno sie oszczedzac. To podstawowy sprzet, ktory ma wplyw nie tylko na nasze wrazenia z biegania ale takze, a moze przedewszystkim na nasza podatnosc na kontuzje.
Lepiej dorzucic stokwe i kupic nawet najprostszy model sprawdzonej marki niz ryzykowac problemy ze zdrowiem.
"Lepiej jest...

Stronę wygenerowano w 0.207 sekundy.

do góry