Przedstawiamy nasz zespół redakcyjny!

Zbyszek Nadolski

Zbyszek Nadolski

Ekspert biegowy Reebok. Przed laty doskonały zawodnik. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach długich. Jego rekord życiowy w maratonie wynosi 2:11.57. Obecnie wybitny trener biegania. Jego podopieczną jest Karolina Jarzyńska, najszybsza obecnie polska maratonka i rekordzistka kraju w półmaratonie (1:10.36). Wcześniej prowadził także Grażynę Syrek i Justynę Lesman. Uznawany jest za niekwestionowany autorytet trenerski w polskim środowisku biegowym.

Paweł Raja

Paweł Raja

Kilka maratonów, biegów towarzyskich. Czasem piątka, częściej trening bez zastanowienia by trochę odetchnąć. Zauroczenie przeradza się w miłość do biegania, a potrzeba poznawania nowych kultur skłania do częstych podróży. Teraz biegam, podróżuję i zapisuję. Cieszę się z każdej chwili spędzonej w ruchu.

Septem

Septem

Septem (literatura poradnikowa) -- marka kierowana na rynek massmarketowy. To literatura poradnikowa dla wszystkich — począwszy od pasjonatów odczuwających nieustanny głód wiedzy po wszystkich poszukujących w książce dobrej rady i interesującej rozrywki.

Septem podejmuje szeroką tematykę związaną ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem, rozwojem osobistym i ciekawym spędzaniem wolnego czasu.

Anna Szymańska

Anna Szymańska

Anna Szymańska, trener personalny z Holmes Place Energy Galeria Mokotów w Warszawie, specjalistka od nart biegowych.

Daniel Kawka

Daniel Kawka

Daniel Kawka - fizjoterapeuta, Dyplomowany Terapeuta PNF i NDT Bobath, Międzynarodowy Terapeuta OM Cyriax. Zajmuje się rehabilitacją neurologiczną i ortopedyczną. Biegacz amator. Właściciel Gabinetu Rehabilitacji RehaBB, Bielsko-Biała, ul. B. Prusa 53, tel. kom. 606 300 315

Paweł Różański

Paweł Różański

Wiek: 29 lat.
Od kiedy biegam: od 12 lat.
Ile biegam: około 70-80 km tygodniowo.
Preferencje: bieganie w wysokiej intensywności, preferuje bieganie w obuwiu startowym.
Życiowe osiągnięcia: uprawiana dyscyplina - triathlon, dystans połówki Ironmana: 4:25h.
Biegowe marzenia: więcej trenować :)

Ewa Huryń

Ewa Huryń
Wiek: 40 lat.
Od kiedy biegam: od 5 lat.
Ile biegam: około 130 km tygodniowo.
Preferencje: twarda nawierzchnia (asfalt), a jeśli chodzi o starty, to zdecydowanie preferuję maraton.
Życiowe osiągnięcia: Mistrzostwo Polski Weteranów w Maratonie w roku 2009, 2010, 2011, 2012.
Zwycięstwo w Maratonie w Koszalinie (Nocna Ściema 2012).
Zwycięstwo w biegu na 15 km w Sianowie 2012.
Trzecie miejsce w półmaratonie w Pabianicach 2012.
Biegowe marzenia: cieszyć się bieganiem jak najdłużej i wciąż przesuwać granicę swoich możliwości :)

Paweł Matner

Paweł Matner

Zawodnik z 11-letnim doświadczeniem biegowym, medalista Mistrzostw Polski. W 2015 roku trener w 7.edycji wrocławskiego programu I Ty Możesz Zostać Maratończykiem. Licencjat fizjoterapii na AWF Wrocław. Aktualnie zmierza ku zdobyciu tytułu magistra fizjoterapii, łącząc pasję i wiedzę w swych badaniach. Trener amatorów w coraz prężniej rozwijającej się grupie biegowej MATNER RUNNING TEAM (www.matnerrunning.pl).

Wspiera, motywuje, pomaga, udziela porad oraz chętnie dzieli się wiedzą z ludźmi otwierając im bramy do świata biegowego. W swoim holistycznym podejściu przede wszystkim stawia na zdrowe bieganie i długofalowy rozwój.

do góry