Przedstawiamy nasz zespół redakcyjny!

Szymon Wdowiak

Szymon Wdowiak

Szymon Wdowiak – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, trener lekkiej atletyki, masażysta. W przeszłości zawodnik AZS AWF KATOWICE – biegi średnie. Trener obecnej rekordzistki polski w chodzie sportowym, olimpijki z Londynu Agnieszki Dygacz. Pomimo młodego wieku (30 lat), mający doświadczenie jako asystent trenera głównego kadry, trener kadry narodowej do lat 23, trener prowadzący kadrę seniorską.

Prowadzący także biegaczy amatorów, którzy biegają na dystansach od 5km do ultramaratonu.

Agnieszka Kruszewska-Senk

Agnieszka Kruszewska-Senk
Niegdyś gimnastyczka, potem mistrzyni Polski w trójboju siłowym młodziczek, a dziś biegaczka-amatorka, fizjoterapeutka, trenerka biegania, trenerka personalna w Holmes Place Premium oraz specjalistka od szeroko rozumianego treningu siłowego (siła statyczna, core stability, propriocepcja) na Obozach Biegowych z Jackiem Gardenerem, organizowanych przez obozybiegowe.pl. Agnieszka stworzyła i w latach 2008-2011 prowadziła KB Holmes Place. Obecnie prowadzi treningi Drużyny obozybiegowe.pl, a także współpracuje z Marcinem Chabowskim przy planowaniu i realizacji treningu siłowego.

Buk Rower

Buk Rower
Wydawnictwo Buk Rower od 8 lat publikuje książki o tematyce sportowej, pozwalające planować trening i podnosić umiejętności w różnych dyscyplinach sportu. Każdy amator – biegacz, kolarz, pływak, a nawet kulturysta znajdzie w ofercie wydawnictwa poradnik, dzięki któremu stanie się szybszy, silniejszy i sprawniejszy, a to wszystko za sprawą przejrzystych i łatwych do wdrożenia wskazówek prezentowanych przez najlepszych trenerów na świecie.

Michał Smalec

Michał Smalec

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach od kategorii młodzika, poprzez juniora, młodzieżowca, aż do seniora. Trenuję od 1992-go roku. Cały czas chcę się rozwijać, a w wolnych chwilach także w miarę możliwości pomagać innym. Staram się dopasowywać zdobytą wiedzę do polskich warunków, gdzie oprócz biegania człowiek musi normalnie pracować, żeby się utrzymać. Trener na platformie

Grzegorz Łuczko

Grzegorz Łuczko
Biega, startuje w rajdach przygodowych, bloguje (pk4.pl) i prowadzi internetowy sklep dla biegaczy (www.natural-born-runners.pl). Szczególnie upodobał sobie dystans ultra, zmaganie z sobą samym ceni ponad rywalizację z innymi. Czasem za bardzo marudzi, ale w gruncie rzeczy to niepoprawny optymista. Lubi muzykę rodem z Islandii i książki Murakamiego.

Jacek Chmiel

Jacek Chmiel
Absolwent AWF Poznań, mgr Wychowania Fizycznego i trener lekkiej atletyki. Od początku kariery, trener Joanny Chmiel. Osobisty trener przygotowania ogólnego wielu polskich i zagranicznych olimpijczyków. Wykładowca na kursach instruktorskich.

Jerzy Skarżynski

Jerzy Skarżynski

* maratończyk - reprezentant Polski i medalista MP w maratonie,
rek. życ.: maraton - 2:11:42 (1986), 10 000 m - 28:33:36 (1984),
* w kategorii weteranów - wicemistrz Europy w kat. M 50 na dystansie 10 000 m (2006),
* trener, pisarz i publicysta - autor poradników dla biegaczy.

Dariusz Sidor

Dariusz Sidor

Trener sportów wytrzymałościowych (multicoach). Trener lekkiej atletyki, triathlonu, instruktor pływania oraz kilku innych dyscyplin sportowych. Autor cyklu książek "Ukończyć maraton" ("Debiut", "Rekord", "Mistrzostwo"). Twórca "Projektu IM 2010", prezes "Stowarzyszenia Triathlonowego IM 2010".

do góry